Hlavica zástrčná 1/2", TORX so štvorhranom, TONA EXPERT HL, E031922-T40
Hlavica zástrčná 1/2", TORX so štvorhranom, TONA EXPERT HL, E031922-T40 Popis: Vyrobené z chróm-vanádiovej ocele s napevno zalisovaným bitom Výhradne pre ručné použitie. L: 55 mm. priemer d: 22 mm.…
Specifikacia Hlavica zástrčná 1/2", TORX so štvorhranom, TONA EXPERT HL, E031922-T40
Popis: Vyrobené z chróm-vanádiovej ocele s napevno zalisovaným bitom Výhradne pre ručné použitie. L: 55 mm. priemer d: 22 mm. Rozmer matice: 40 mm.