Vrták do keramiky "Profi Keramo" s valcovou stopkou, ALPEN, 12X150/90 - 297012001
Specifikacia Vrták do keramiky "Profi Keramo" s valcovou stopkou, ALPEN, 12X150/90 - 297012001
Vrták do keramiky "Profi Keramo" od výrobcu ALPEN je špecializovaný nástroj určený pre presné a efektívne vŕtanie do tvrdých materiálov, ako sú keramické dlaždice, keramika a mramor. Pracovná dĺžka, teda časť vrtáka, ktorá je určená na vŕtanie, je 90 mm. Tento vrták je vybavený valcovou stopkou, ktorá zabezpečuje pevné uchytenie v skľučovadle vŕtačky a umožňuje stabilné vedenie počas vŕtania.Priemer vrtáka je 12 mm, čo je ideálne pre vytváranie otvorov strednej veľkosti, pričom celková dĺžka vrtáka je 150 mm.