Vrták vidiový do betónu "Profi betón", ALPEN, 12X150/90 - 188012001
Vrták vidiový do betónu "Profi betón", ALPEN, 12X150/90 - 188012001 l: 90 mm. Poznámka: Vysoko výkonný vrták Profi Beton pre použitie v príklepových vŕtačkách a vŕtacích kladivách s upnutím v…
Specifikacia Vrták vidiový do betónu "Profi betón", ALPEN, 12X150/90 - 188012001
l: 90 mm. Poznámka: Vysoko výkonný vrták Profi Beton pre použitie v príklepových vŕtačkách a vŕtacích kladivách s upnutím v skľučovadlePríklepové vŕtanie do:betónuzdivaprírodného kameňa Rotačné vŕtanie do:keramikymramoru. D: 12 mm. L: 150 mm.